Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Trzciana

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Trzcianie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek element ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie FAP u mechanika pod Trzcianą. Katalizatory utworzone są z ceramiki, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się i potrzebują czyszczenia, zalecamy pracownię w Trzcianie. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Nierzadko sprawcą zaczopowania filtra FAP, znanego koncernu Infiniti, staje się inne uszkodzenie, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Trzciana należy do ośrodków, jakie napotykają problem związany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Trzciany, czemu koncern Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Samochody ze stajni Infiniti mogą się pochwalić wyjątkowymi metodami w dziedzinie ograniczenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Zdobycie górnych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje przygotowanego DPF-a. DPF-y działają w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Z racji tego, że Infiniti, niczym inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy, żeby w Trzcianie wziąć pod skrzydła filtr DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych i regeneracja katalizatorów dla samochodów marki Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, i w laboratorium warsztatu w Trzcianie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Trzcianie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Trzcianie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Trzcianie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Trzcianie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Trzcianie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Trzcianie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Trzcianie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Trzcianie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Trzcianie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Trzcianie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzcianie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Trzcianie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzciana Trzciana 489A TZN01A 50.048660/21.830721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer