Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Trzcianka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Trzciance

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, aczkolwiek część tę dotykają usterki, czemu podołać może mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Trzcianką. Standardową niedoskonałością, jaka dotyka samochody spod skrzydeł Infiniti, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Katalizatory samochodowe operują w niezwykle brudnym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti cieszą się znakomitymi sposobami w dziedzinie redukowania produkcji cząstek stałych. Odzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy EURO 4, wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP. Infiniti to pojazdy, które cieszą się renomą w całym kraju, jednak stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Firmie Infiniti nie udało się utrzymanie niezbędnych maksymalnych wartości produkcji cząstek stałych, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nieraz powodem usterki filtra cząstek stałych, marki Infiniti, jest inne wybrakowanie, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Lista cen mycia filtrów DPF/FAP marki Infiniti dla Trzcianki zamieszczono poniżej, można znaleźć w tej tabeli, koszt za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Ze względu fakt, że Infiniti, podobnie jak inne auta domaga się do sprawnego funkcjonowania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Trzciance zadbać o katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Trzciance

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Trzciance 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Trzciance 320
Mycie katalizatora Infiniti w Trzciance 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Trzciance 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Trzciance 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Trzciance 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Trzciance 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Trzciance 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Trzciance

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzciance z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Trzciance wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzcianka Osiedle Zacisze Generała Władysława Sikorskiego TZC01N 53.038960/16.462990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer