Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tulce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tulcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, ale komponent ten psuje się, w czym poradzić może płukanie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Tulcami. Zachowanie wyników poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego FAP-a. Filtry DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Tulcach. Wiele pojazdów w Tulcach to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające wbudowany filtr DPF, który potrzebuje odnawiania elementów. Zwykłą bolączką, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Infiniti, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zaczopowany katalizator. Filtry DPF trudnią się pracą w niezwykle obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Nagminnie sprawcą uszkodzenia reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Infiniti, jest inny problem, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti mogą się poszczycić pierwszorzędnymi technologiami w sferze spadku ilości produkowanych gazów spalinowych. Odnowienie wydolności składowych filtrów DPF w Tulcach dla samochodów producenta Infiniti jest ogólnodostępne, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Tulec. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też płukanie DPF dla samochodów marki Infiniti, odszukać można w panelu po prawej, jak też w warsztatowym laboratorium w Tulcach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tulcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tulcach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tulcach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tulcach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tulcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tulcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tulcach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Tulcach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Tulcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tulcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tulcach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Tulcach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tulce Poznańska TUC01N 52.343769/17.074289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer