Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tułowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tułowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, pomimo że element ten zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie DPF w laboratorium pod Tułowicami. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti szczycą się wybitnymi mechanizmami pracy w sferze redukcji poziomu emisji cząstek stałych. Tułowice należy do miast, które spotyka problem mający związek, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny producent Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Tułowicach odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do pojazdów Infiniti. Zdobycie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego katalizatora. Typową niedoskonałością, z jaką zmagają się diesle spod skrzydeł Infiniti, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Ażeby zabezpieczyć się od problemów w eksploatacji pojazdu Infiniti, wypada niekiedy przepłukać filtr i katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie pod Tułowic. Słynnej korporacji Infiniti nie powiodłoby się utrzymanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów FAP. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Tułowicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Odnajdź warsztat, który specjalizuje się w Infiniti w Tułowicach, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tułowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tułowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tułowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tułowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tułowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tułowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tułowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Tułowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Tułowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tułowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tułowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Tułowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tułowice Ceramiczna TLC01N 50.597919/17.651239 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer