Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Turka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Turce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w pojazdach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, pomimo że część tą dotykają usterki, w czym może pomóc regeneracja katalizatorów u mechanika pod Turką. Wiele pojazdów w Turce to auta z silnikiem CRD mające zainstalowany katalizator samochodowy, który dopomina się odnawiania. Pojazdy z logo Infiniti cieszą się bardzo dobrymi metodami w zakresie ograniczenia zawartości produkowanych gazów wydechowych. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Turki. Standardową słabością, z jaką biedzą się pojazdy znanej marki Infiniti, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr DPF. Turka należy do miast, które dotyka kłopot związany, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF. Korporacji Infiniti nie byłoby możliwe wytworzenie wymaganych maksymalnych pułapów poziomu emisji spalin, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji podczas prowadzenia auta Infiniti, przydaje się od czasu do czasu przepalać filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Turki. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych albo płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Infiniti, znaleźć można w panelu po prawej, albo w warsztacie samochodowym w Turce. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Turce zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Turce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Turce 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Turce 320
Mycie katalizatora Infiniti w Turce 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Turce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Turce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Turce 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Turce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Turce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Turce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Turce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Turce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Turka Osiedle Borek Klonowa TUK01N 51.277859/22.658409 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer