Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tymbark

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tymbarku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tymbark słynie z laboratorium warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do pojazdów znanej firmy Infiniti. Żeby uchronić się od kłopotów z pracą pojazdu Infiniti, należy czasami wyczyścić FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Tymbarku. Osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Infiniti charakteryzują się dobrymi technologiami w temacie spadku produkcji cząstek stałych. Katalizatory utworzone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, przez co filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zalecamy współpracę z Tymbarkiem. Mnóstwo aut w Tymbarku to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany filtr DPF, który musi się oddawać do regeneracji. Katalizatory trudnią się pracą w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Odszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Tymbarku przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Tymbark należy do centrów, jakie biją na alarm powiązany, z ilością cząstek stałych w powietrzu Tymbarku, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Infiniti, znaleźć można w panelu po prawej, jak również w laboratorium w Tymbarku. Ze względu fakt, że Infiniti, tak jak inne auta koniecznie wymaga do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Tymbarku wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tymbarku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tymbarku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tymbarku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tymbarku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tymbarku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tymbarku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tymbarku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Tymbarku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Tymbarku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tymbarku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tymbarku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Tymbarku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tymbark Armii Krajowej TYM01A 49.732620/20.319611 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer