Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tyszowce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tyszowcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tyszowcach istnieje opcja naprawy filtrów FAP do aut Infiniti z racji działalności warsztatowego laboratorium z Tyszowiec. Tyszowce jest jednym z centrów, które mają problem związany, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w atmosferze miasta, czemu marka Infiniti stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Oprócz niespodzianek turystycznych w Tyszowcach odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Infiniti. Generowanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO 6, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Samochody firmy Infiniti charakteryzują się nieprzeciętnymi rozwiązaniami w kwestii ograniczenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Żeby uniknąć komplikacji przy prowadzeniu samochodu Infiniti, trzeba okresami przeczyścić katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztacie pod Tyszowiec. FAP-y funkcjonują w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co wywołuje, że następuje spadek właściwości urządzenia. Z reguły przyczyną usterki FAP-a, marki Infiniti, zdarza się inna wada, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Poprawienie wydajności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Tyszowcach dla aut producenta Infiniti jest dostępne, ponieważ regeneracja hydrochemiczna trafiła do Tyszowiec. Usługi takie jak czyszczenie FAP jak również regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Infiniti, odszukać można na stronie, jak również w laboratorium warsztatu w Tyszowcach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tyszowcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tyszowcach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tyszowcach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tyszowcach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tyszowcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tyszowcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tyszowcach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Tyszowcach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Tyszowcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tyszowcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer