Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wąchock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wąchocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, ale element ten zużywa się, ale może w tym pomóc regeneracja katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Wąchockiem. Odzyskanie górnych limitów emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO, koniecznie wymaga niezawodnego katalizatora. Nierzadko przyczyną uszkodzenia katalizatora samochodowego, z logo Infiniti, jest inny problem, za przykład może posłużyć: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Infiniti to diesle, jakie cieszą się sławą na terenie całego świata, jednakże biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Słynnemu producentowi Infiniti nie powiodłoby się generowanie żądanych przez normy górnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Wąchocku odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych Infiniti. Aby zabezpieczyć się od przykrości z użytkowaniem diesla Infiniti, przydaje się czasem czyścić filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Wąchocka. Niemało pojazdów w Wąchocku to samochody użytkowe posiadający zainstalowany katalizator, który musi się oddawać do oczyszczania. Cennik odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Infiniti dla Wąchocka umieszczono poniżej, należy porównać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy DPF FAP. Namierz swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Wąchocku, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wąchocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wąchocku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wąchocku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wąchocku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wąchocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wąchocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wąchocku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Wąchocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Wąchocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wąchocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer