Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wałcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wałczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, aczkolwiek część tą dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie katalizatorów w pracowni pod Wałczem. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Infiniti szczycą się wybitnymi aparaturami w sferze redukowania emisji zanieczyszczonych spalin. Klasyczną usterką, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti, głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Infiniti to auta, które są popularne na terenie całego świata, jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami DPF. Stajni Infiniti nie byłoby możliwe wyprodukowanie żądanych przez normy górnych osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry FAP operują w bardzo brudnych warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że dochodzi do utraty parametrów części. Mnóstwo samochodów w Wałczu to pojazdy z silnikiem CRD posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który wymaga czyszczenia. Ażeby ustrzec się od przykrości w pracy pojazdu Infiniti, wypada co pewien czas przepalać katalizator, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Wałcza. Odzyskanie możliwości części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Wałczu dla samochodów Infiniti jest osiągalne, dlatego, że nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Wałcza. Ponieważ Infiniti, tak jak inne marki koniecznie wymaga do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Wałczu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wałczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wałczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wałczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wałczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wałczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wałczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wałczu 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Wałczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Wałczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wałczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wałczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wałczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wałcz Budowlanych WLA02N 53.275150/16.486839 Wyszukaj
Wałcz Dolne Miasto Generała Władysława Andersa WLA02A 53.265259/16.461790 Wyszukaj
Wałcz Chrząstowo Nowomiejska WLA01A 53.278450/16.460699 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer