Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Węgorzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Węgorzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Węgorzewie pojawiła się opcja mycia katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki funkcjonowania laboratorium z Węgorzewa. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w nadzwyczaj brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie następuje spadek właściwości części. Infiniti to auta, które są znane na terenie całego świata, mimo to borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Sporo aut w Węgorzewie to pojazdy z silnikiem CRD posiadający zainstalowany katalizator, który potrzebuje regenerowania. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Węgorzewie zlokalizować można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości z pracą pojazdu Infiniti, przydaje się co pewien czas przedmuchać filtr i katalizator, usługa jest dostępna u mechanika pod Węgorzewa. Znanej marce Infiniti nie udałoby się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania limitów emisji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów DPF/FAP. Najczęściej w przypadku przyczyną zapchanego katalizatora SCR, znanej firmy Infiniti, trafia się inna wada, np. Uszkodzony układ zasilania silnika. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Infiniti, wyszukać można na naszej stronie internetowej, a także w pracowni warsztatu w Węgorzewie. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Infiniti w Węgorzewie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Węgorzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Węgorzewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Węgorzewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Węgorzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Węgorzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Węgorzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Węgorzewie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Węgorzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Węgorzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Węgorzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węgorzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Węgorzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgorzewo Armii Krajowej WGW01G 54.216091/21.737480 Wyszukaj
Węgorzewo Zamkowa WEG01N 54.208870/21.743311 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer