Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Węgrów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Węgrowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Węgrowie pojawiła się możliwość regenerowania filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny funkcjonowania pracowni warsztatu z Węgrowa. Zazwyczaj powodem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Słynnemu producentowi Infiniti nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do zrealizowania osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Często słabością, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony katalizator SCR. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti wyróżniają się wybitnymi aparaturami w temacie zredukowania produkcji cząstek stałych. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji podczas prowadzenia diesla Infiniti, przydaje się okresami przedmuchać katalizator, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Węgrowa. Filtry cząstek stałych funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku właściwości części. Infiniti to samochody, które są słynne w całej Europie i nie tylko, jednak borykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Wykaz cen płukania katalizatorów samochodowych marki Infiniti dla Węgrowa umieściliśmy na dole, należy wyszukać tam, ceny za świadczone usługi naprawy FAP. Odnowienie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Węgrowie dla pojazdów producenta Infiniti jest bezproblemowe, bowiem regeneracja wodna dotarła do Węgrowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Węgrowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Węgrowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Węgrowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Węgrowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Węgrowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Węgrowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Węgrowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Węgrowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Węgrowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Węgrowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węgrowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Węgrowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgrów Osiedle Błonie Gdańska WGR01N 52.401249/22.015459 Wyszukaj
Węgrów Osiedle Błonie Adama Mickiewicza WGR01D 52.395660/22.018820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer