Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Widawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Widawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, jednak część tę dotykają usterki, czemu podołać może mycie filtrów FAP w warsztacie pod Widawą. Infiniti to pojazdy, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, jednakże biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Częstą bolączką, z którą zmagają się osobówki ze stajni Infiniti, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych. Sporo samochodów w Widawie to samochody z silnikiem CRDi posiadające filtr FAP, który potrzebuje mycia. Aby unikać utrudnień z pracą samochodu Infiniti, przydaje się co jakiś czas przeczyścić FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Widawy. Widawa należy do centrów, jakie dotyka problem mający związek, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu słynna marka Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Widawie odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych Infiniti. Nierzadko przyczyną uszkodzenia katalizatora samochodowego, znanego koncernu Infiniti, bywa inny defekt, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania. Dobierz swój zakład, który zajmuje się Infiniti w Widawie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Dlatego że Infiniti, podobnie jak inne maszyny domaga się do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF warto wspomnieć, by w Widawie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Widawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Widawie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Widawie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Widawie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Widawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Widawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Widawie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Widawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Widawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Widawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Widawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Widawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Widawa Nowy Rynek WDA01A 51.436520/18.938370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer