Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wielichowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wielichowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Wielichowem. Główną bolączką, z którą borykają się diesle firmy Infiniti, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Wielichowie odszukać można warsztaty, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Infiniti. Wyszukanie wykwalifikowanego mechanika w Wielichowie celującego w pojazdach Infiniti może być nieproste, jak również jest mozolne. Duża część aut w Wielichowie to pojazdy z silnikiem CDI posiadające wbudowany filtr FAP, który nie może obejść się bez mycia. Żeby unikać komplikacji w pracy pojazdu Infiniti, przydaje się od czasu do czasu przepalać DPF, usługa jest dostępna w pracowni pod Wielichowa. Wielichowo należy do ośrodków, które spotyka problem powiązany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Wielichowa, czemu znana firma Infiniti usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Samochody marki Infiniti znamionują się wybitnymi możliwościami w dziedzinie obniżania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR jak również płukanie katalizatorów dla samochodów marki Infiniti, znaleźć można po prawej stronie, jak również w pracowni warsztatu w Wielichowie. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania działających katalizatorów warto wspomnieć, by w Wielichowie wziąć pod lupę filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wielichowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wielichowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wielichowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wielichowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wielichowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wielichowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wielichowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Wielichowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Wielichowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wielichowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wielichowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wielichowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wielichowo Pocztowa WEH368 52.113571/16.343140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer