Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wierzbica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wierzbicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, jednakże część ta zużywa się, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Wierzbicą. Znanej firmie Infiniti niemożliwe byłoby zachowanie spodziewanych wartości poziomu produkcji spalin, bez montażu filtrów FAP. Klasyczną słabością, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe marki Infiniti, w szczególności, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Wierzbica należy do centrów, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF. By uchronić się od problemów w pracy pojazdu Infiniti, potrzeba czasami przeczyścić katalizator SCR, jest to możliwe u mechanika pod Wierzbicy. Infiniti to auta, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednak borykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Duża część samochodów w Wierzbicy to samochody z silnikiem TDI posiadające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie brudnych warunkach, a konkretnie w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do spadku wyników urządzenia. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który zajmuje się Infiniti w Wierzbicy, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony. Usługi takie jak czyszczenie DPF oraz płukanie katalizatorów dla samochodów marki Infiniti, można odszukać na naszej stronie internetowej, oraz w laboratorium w Wierzbicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wierzbicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wierzbicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wierzbicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wierzbicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wierzbicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wierzbicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wierzbicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Wierzbicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Wierzbicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wierzbicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wierzbicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wierzbicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wierzbica Pułtuska SER01A 52.516918/21.069420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer