Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wilamowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wilamowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wilamowicach jest szansa czyszczenia filtrów cząstek stałych do aut Infiniti dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Wilamowic. FAP-y zmontowane są z ceramicznego wkładu, i osłony z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat z Wilamowic. Typową usterką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti, zazwyczaj, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator SCR. Słynnemu producentowi Infiniti nie powiodłoby się uzyskanie wymaganych do zrealizowania wartości zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Wilamowice jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużą ilością zanieczyszczeń w powietrzu Wilamowic, czemu znana firma Infiniti stara się, zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Wilamowicami znaleźć można warsztaty, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do aut Infiniti. Dobranie profesjonalnego mechanika w Wilamowicach wyspecjalizowanego w autach Infiniti może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Na ogół sprawcą zapchanego filtra FAP, ze stajni Infiniti, trafia się inna usterka, dla przykładu: niewłaściwa praca sterownika silnika. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF warto nadmienić, by w Wilamowicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Odzyskanie wydolności części filtrów cząstek stałych FAP w Wilamowicach dla samochodów Infiniti jest osiągalne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Wilamowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wilamowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wilamowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wilamowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wilamowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wilamowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wilamowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wilamowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Wilamowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Wilamowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wilamowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wilamowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wilamowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilamowice Pole Wilamowskie Ignacego Paderewskiego WIL01G 49.914001/19.152500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer