Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wilkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wilkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, ale komponent ten psuje się, w czym może pomóc naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Wilkowicami. Korporacji Infiniti mogłoby nie powieść się wytwarzanie koniecznych do spełnienia górnych limitów zawartości produkowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry FAP pracują w niezwykle ciężkim środowisku pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Uzyskanie limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, domaga się sprawnego filtra FAP. Niemało samochodów osobowych w Wilkowicach to pojazdy z silnikiem CDI posiadające katalizator SCR, który musi się oddawać do czyszczenia. Wilkowice jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Infiniti stara się, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów DPF. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Wilkowicami odszukać można pracownie, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów Infiniti. Często przyczyną zapchanego katalizatora samochodowego, spod skrzydeł Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Ponieważ Infiniti, podobnie jak inni producenci domaga się do właściwego działania kompletnych katalizatorów zalecamy, żeby w Wilkowicach wziąć pod lupę filtr i katalizator. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP a także regeneracja FAP dla aut Infiniti, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, a także u mechanika w Wilkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wilkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wilkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wilkowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wilkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wilkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wilkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wilkowicach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Wilkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Wilkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wilkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wilkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wilkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilkowice Wyzwolenia WKW01G 49.761181/19.093620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer