Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Witaszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Witaszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Witaszyce cieszy się sławą z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów DPF do pojazdów osobowych znanego koncernu Infiniti. Filtry DPF FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Witaszycami. Odszukanie fachowego zakładu w Witaszycach wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, jak również jest długotrwałe. Żeby uniknąć utrudnień w użytkowaniu diesla Infiniti, wypada co jakiś czas przedmuchać filtr FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Witaszyc. Filtry FAP chodzą w bardzo skomplikowanych warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty wyników części. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Witaszycami odnaleźć można warsztaty, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Infiniti mogą się pochwalić dobrymi rozwiązaniami w kwestii redukcji produkcji spalin. Witaszyce jest jednym z centrów, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Witaszyc, czemu koncern Infiniti dąży aby, przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Ze względu fakt, że Infiniti, niczym inne marki wymaga do właściwej pracy sprawnych katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Witaszycach wziąć pod lupę katalizator. Znajdź swojego mechanika, który pomoże z Infiniti w Witaszycach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Witaszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Witaszycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Witaszycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Witaszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Witaszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Witaszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Witaszycach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Witaszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Witaszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Witaszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Witaszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Witaszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Witaszyce Stawna WTS01G 51.942440/17.570749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer