Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wolbrom

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wolbromiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Wolbrom słynie z warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawą filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych z logo Infiniti. Katalizatory samochodowe chodzą w nadzwyczaj obciążonym środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak biedzą się z problemami z katalizatorami SCR. Wyszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Wolbromiu celującego w samochodach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest długotrwałe. Zachowanie wartości ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie wymaga sprawnego DPF-a. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Infiniti chlubią się bezkonkurencyjnymi narzędziami w dziedzinie zmniejszania zawartości emitowanych cząstek stałych. Najczęściej w przypadku sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych, znanej marki Infiniti, staje się inna usterka, np. Uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Wolbromiu odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych Infiniti. Z racji tego, że Infiniti, tak jak inne marki wymaga do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też polecamy w Wolbromiu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR jak też płukanie DPF dla pojazdów Infiniti, odnaleźć można po prawej stronie, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Wolbromiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wolbromiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wolbromiu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wolbromiu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wolbromiu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wolbromiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wolbromiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wolbromiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Wolbromiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Wolbromiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wolbromiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wolbromiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wolbromiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wolbrom Nowe Miasto 1 Maja POP-WLB2 50.378819/19.760370 Wyszukaj
Wolbrom Pisarówka 1 Maja WLB01A 50.374020/19.775761 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer