Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wólka Kozodawska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wólce Kozodawskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wólce Kozodawskiej znajduje się sposobność regenerowania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu obecności pracowni warsztatu z Wólki Kozodawskiej. Wólka Kozodawska należy do ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Wólki Kozodawskiej, czemu znany koncern Infiniti próbuje, przeciwdziałać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Odzyskanie wyników zawartości emitowanych gazów wydechowych, identycznych z normą EURO 4, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra DPF/FAP. Odnalezienie profesjonalnego zakładu w Wólce Kozodawskiej wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może być nieproste, i jest pracochłonne. Filtry DPF FAP operują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Duża część samochodów w Wólce Kozodawskiej to pojazdy z silnikiem TDDI posiadające zamontowany katalizator SCR, który dopomina się regenerowania. Nierzadko usterką, która dotyka auta spod skrzydeł Infiniti, w szczególności, posiadające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Aby uniknąć problemów podczas prowadzenia diesla Infiniti, potrzeba od czasu do czasu przepłukać filtr DPF, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Wólki Kozodawskiej. Przywrócenie możliwości właściwości filtrów DPF w Wólce Kozodawskiej dla marki Infiniti jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Wólki Kozodawskiej. Namierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Wólce Kozodawskiej, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wólce Kozodawskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wólce Kozodawskiej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wólce Kozodawskiej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wólce Kozodawskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wólce Kozodawskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wólce Kozodawskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wólce Kozodawskiej 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Wólce Kozodawskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Wólce Kozodawskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wólce Kozodawskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wólce Kozodawskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wólce Kozodawskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wólka Kozodawska Źródlana WKZ01A 52.036240/21.015791 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer