Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wołów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wołowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wołowie wystąpiła sposobność naprawy filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny obecności laboratorium warsztatu z Wołowa. Nieraz źródłem zdławionego DPF-a, znanego koncernu Infiniti, staje się inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Dobranie kompetentnego zakładu w Wołowie wyprofilowanego w autach Infiniti może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Infiniti cieszą się znakomitymi sposobami w sferze obniżania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Infiniti to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednak walczą z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem współpracę z Wołowem. Uzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 4, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Wiele pojazdów osobowych w Wołowie to auta z silnikiem CDI posiadające katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania. Lista cen naprawy katalizatorów samochodowych marki Infiniti dla Wołowa można znaleźć pod zdjęciem, trzeba znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Ponieważ Infiniti, tak jak inne auta potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy, żeby w Wołowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wołowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wołowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wołowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wołowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wołowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wołowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wołowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Wołowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Wołowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wołowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wołowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wołowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wołów Ścinawska WLW02A 51.338280/16.634279 Wyszukaj
Wołów 340 WLW01A 51.333359/16.657990 Wyszukaj
Wołów Wojska Polskiego POP-WLW2 51.335739/16.642450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer