Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Woźniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Woźnikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Woźniki odznacza się obecnością mechanika trudniącego się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych z symbolem Infiniti. Prócz niespodzianek dla turystów w Woźnikach odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem DPF do samochodów Infiniti. Katalizatory samochodowe zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem usługi z Woźnik. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na całym świecie, lecz biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Często bolączką, z jaką męczą się samochody z symbolem Infiniti, w większości wypadków, posiadające silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Sporo samochodów osobowych w Woźnikach to pojazdy użytkowe mające zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga oczyszczania. Na ogół źródłem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Infiniti, jest inna usterka, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Uzyskanie wyników emisji zanieczyszczeń, zgodnych z EURO, koniecznie wymaga pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też płukanie DPF dla samochodów Infiniti, można odszukać w panelu bocznym, jak też w warsztacie w Woźnikach. Dlatego że Infiniti, zupełnie jak inne maszyny domaga się do sprawnego działania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy, żeby w Woźnikach zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Woźnikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Woźnikach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Woźnikach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Woźnikach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Woźnikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Woźnikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Woźnikach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Woźnikach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Woźnikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Woźnikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer