Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wysogotowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wysogotowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wysogotowie jest możliwość regeneracji katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu bytności warsztatu samochodowego z Wysogotowa. Zazwyczaj niedoskonałością, dotykającą pojazdy znanej firmy Infiniti, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą FAP. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Wysogotowem odszukać można laboratoria, parające się płukaniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Wiele samochodów w Wysogotowie to pojazdy z turbosprężarką posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który potrzebuje odnawiania. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednak biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Znanej korporacji Infiniti mogłoby nie powieść się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wartości emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Samochody spod znaku Infiniti odznaczają się wyjątkowymi układami w zagadnieniu zredukowania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Katalizatory samochodowe chodzą w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach, czyli w wydechu, co jest powodem, że następuje utrata możliwości części. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne samochody wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych polecamy w Wysogotowie wziąć pod lupę filtr DPF FAP. Namierz swój warsztat, który zajmuje się Infiniti w Wysogotowie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wysogotowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wysogotowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wysogotowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wysogotowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wysogotowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wysogotowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wysogotowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Wysogotowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Wysogotowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wysogotowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer