Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wysoka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wysokiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wysokiej wystąpiła opcja odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Infiniti z racji obecności pracowni warsztatu z Wysokiej. Często bolączką, z którą biedzą się auta z logo Infiniti, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Odszukanie specjalistycznego mechanika samochodowego w Wysokiej celującego w pojazdach Infiniti może być nieproste, i jest mozolne. Infiniti to osobówki, które są słynne na terenie całego kraju, ale biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Filtry FAP wykonują pracę w niewiarygodnie trudnych warunkach, a mianowicie w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Prócz atrakcji dla podróżnych w Wysokiej znaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Infiniti. Słynnej firmie Infiniti nie byłoby możliwe wytworzenie spodziewanych wyników poziomu produkcji spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Z reguły sprawcą uszkodzenia FAP-a, znanego koncernu Infiniti, staje się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Gdyż Infiniti, równorzędnie jak inne samochody domaga się do nienagannego działania nienaruszonych filtrów DPF warto wspomnieć, by w Wysokiej wziąć pod skrzydła FAP. Cennik usług regenerowania filtrów FAP pochodzących z Infiniti dla Wysokiej znajduje się w części strony poniżej, istnieje możliwość by sprawdzić na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wysokiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wysokiej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wysokiej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wysokiej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wysokiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wysokiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wysokiej 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Wysokiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Wysokiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wysokiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wysokiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wysokiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wysoka Powstańców Wielkopolskich WSK01A 53.181671/17.079929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer