Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Ząbkowice Śląskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Ząbkowicach Śląskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w autach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że część ta zużywa się, z czym pomóc może naprawa katalizatorów w laboratorium pod Ząbkowicami Śląskimi. Ząbkowice Śląskie jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany producent Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Mnóstwo pojazdów w Ząbkowicach Śląskich to samochody z silnikiem MultiJet wyposażone w filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez regeneracji. Zachowanie wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą EURO 6, wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Zwykle sprawcą zaczopowania filtra DPF/FAP, korporacji Infiniti, staje się inny defekt, na przykład: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w nadzwyczaj obciążonym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Znanej korporacji Infiniti niemożliwe byłoby wytworzenie koniecznych do spełnienia pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów przy prowadzeniu auta Infiniti, potrzeba okresami przepalać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ząbkowic Sląskich. Zrewaloryzowanie możliwości części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Ząbkowicach Śląskich dla samochodów Infiniti jest dostępne, bo nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Ząbkowic Sląskich. Usługi takie jak naprawa DPF a także płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Infiniti, odszukać można po prawej stronie, a także w laboratorium w Ząbkowicach Śląskich.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Ząbkowicach Śląskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 320
Mycie katalizatora Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Ząbkowicach Śląskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Ząbkowicach Śląskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ząbkowicach Śląskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Ząbkowicach Śląskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ząbkowice Śląskie Powstańców Warszawy ZSL01N 50.589809/16.822250 Wyszukaj
Ząbkowice Śląskie Osiedle Słoneczne Ziębicka ZSL02ML 50.588600/16.829700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer