Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zabłudów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zabłudowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zabłudowie znajduje się opcja mycia filtrów FAP do samochodów osobowych Infiniti z racji bytności mechanika z Zabłudowa. Żeby uchronić się od przykrości z pracą auta Infiniti, trzeba czasami przepłukać katalizator, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Zabłudowa. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Znalezienie odpowiedniego warsztatu w Zabłudowie przodującego w pojazdach Infiniti może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Sporo pojazdów osobowych w Zabłudowie to auta z silnikiem i-CTDi mające zamontowany filtr i katalizator, który wymaga regeneracji. Auta osobowe i ciężarowe firmy Infiniti odznaczają się nadzwyczajnymi mechanizmami pracy w kwestii ograniczania emisji gazów spalinowych. Najczęściej w przypadku powodem uszkodzenia katalizatora SCR, spod skrzydeł Infiniti, jest inny defekt, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Nierzadko wadą, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Infiniti, zwykle, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr i katalizator. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów a także regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów marki Infiniti, odszukać można w panelu po prawej, a także w warsztacie samochodowym w Zabłudowie. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Infiniti w Zabłudowie, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zabłudowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zabłudowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zabłudowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zabłudowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zabłudowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zabłudowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Zabłudowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Zabłudowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zabłudowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer