Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Żabno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Żabnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Żabno wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawą katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych firmy Infiniti. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w bardzo zanieczyszczonych warunkach, czyli za kolektorem spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Żabno należy do centrów, które dotyka kłopot w związku, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu producent Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Diesle firmy Infiniti wyróżniają się doskonałymi narzędziami w sferze ograniczania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Osiągnięcie osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, domaga się przygotowanego katalizatora SCR. Słynnej marce Infiniti nie powiodło się zdobycie wymaganych do spełnienia osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu katalizatorów. Cały szereg pojazdów w Żabnie to pojazdy z silnikiem TDDI posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez oczyszczania. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Infiniti w Żabnie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Lista cen oczyszczania katalizatorów z Infiniti dla Żabna wstawiliśmy poniżej tego tekstu, należy znaleźć na tamtej liście, koszt za świadczone usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Żabnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Żabnie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Żabnie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Żabnie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Żabnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Żabnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Żabnie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Żabnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Żabnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Żabnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żabnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Żabnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żabno Konary Jana Kilińskiego ZBN01G 50.133430/20.884541 Wyszukaj
Żabno Targowisko Plac Grunwaldzki POP-ZBN1 50.132710/20.884439 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer