Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zabrodzie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zabrodziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, pomimo że część tą dotykają usterki, co może rozwiązać czyszczenie katalizatorów w warsztacie pod Zabrodziem. Nagminnie źródłem przytkanego katalizatora, znanej marki Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: niewłaściwa praca sterownika silnika. Niemało samochodów w Zabrodziu to pojazdy z silnikiem D-4D mające wbudowany katalizator, który wymaga czyszczenia. FAP-y chodzą w bardzo brudnych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy warsztat w Zabrodziu. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Infiniti odznaczają się nieprzeciętnymi mechanizmami w zagadnieniu obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Znanej firmie Infiniti nie udało się wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez montowania katalizatorów. Zabrodzie należy do miast, które mają problem powiązany, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Zabrodzia, czemu znana marka Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem katalizatorów. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inne pojazdy domaga się do nienagannej pracy nieuszkodzonych katalizatorów zalecamy w Zabrodziu wziąć pod skrzydła DPF. Tabela z cenami mycia katalizatorów marki Infiniti dla Zabrodzia znajduje się w części strony poniżej, powinno być można przeglądnąć na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zabrodziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zabrodziu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zabrodziu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zabrodziu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zabrodziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zabrodziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zabrodziu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Zabrodziu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Zabrodziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zabrodziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer