Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zagórów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zagórowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, jednakże część ta psuje się, co może rozwiązać mycie filtrów FAP u mechanika pod Zagórowem. Katalizatory samochodowe chodzą w nadzwyczaj obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, co jest powodem, że następuje utrata osiągów podzespołu. Zachowanie górnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 4, domaga się działającego filtra FAP. Zagórów jest jednym z centrów, które spotyka problem w związku, z dużym procentem tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Zagórowa, czemu słynna marka Infiniti stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nierzadko bolączką, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti, w szczególności, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Ażeby ustrzec się od komplikacji z użytkowaniem auta Infiniti, wypada co jakiś czas przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Zagórowa. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR wypełniają się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Zagórowie. Pojazdy znanego koncernu Infiniti mogą się poszczycić bardzo dobrymi narzędziami w temacie obniżania ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Cennik regeneracji katalizatorów samochodowych z Infiniti dla Zagórowa zamieszczono w poniższej sekcji, powinno być można przeglądnąć w tamtym cenniku, ceny za wykonanie czyszczenia FAP. Z racji tego, że Infiniti, równorzędnie jak inni producenci potrzebuje do poprawnego działania nieuszkodzonych filtrów DPF zalecamy w Zagórowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zagórowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zagórowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zagórowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zagórowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zagórowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zagórowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zagórowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Zagórowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Zagórowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zagórowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zagórowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zagórowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zagórów Mały Rynek ZGR01N 52.167889/17.898251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer