Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zakopane

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zakopanym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Zakopane znane jest z laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych firmy Infiniti. Oprócz rozrywek turystycznych pod Zakopanym zlokalizować można warsztaty, zajmujące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Infiniti. Aby ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu diesla Infiniti, wypada niekiedy przeczyścić FAP, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Zakopanego. Auta osobowe i ciężarowe z logo Infiniti wyróżniają się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie redukowania poziomu produkcji spalin. Katalizatory zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat w Zakopanym. Filtry DPF działają w wyjątkowo skomplikowanym środowisku pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje spadek parametrów urządzenia. Firmie Infiniti mogłoby nie powieść się generowanie niezbędnych górnych osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Infiniti to samochody, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, ale borykają się z kwestią z filtrami DPF. Ze względu fakt, że Infiniti, zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy kompletnych filtrów DPF zalecamy w Zakopanym przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Zregenerowanie kondycji właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Zakopanym dla pojazdów marki Infiniti jest łatwe, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Zakopanego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zakopanym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zakopanym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zakopanym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zakopanym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zakopanym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zakopanym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zakopanym 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Zakopanym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Zakopanym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zakopanym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakopanym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zakopanym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakopane Szymony Chyców Potok ZAK01N 49.304821/19.966789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer