Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Żarki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Żarkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Żarki słynie z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów spod skrzydeł Infiniti. Zwykle podłożem uszkodzenia katalizatora, spod znaku Infiniti, staje się inne wybrakowanie, np. Niesprawna pompa Common Rail. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy firmę pod Żarki. Niemało aut w Żarkach to auta z silnikiem MultiJet posiadające filtr i katalizator, który dopomina się płukania. Auta firmy Infiniti mogą się poszczycić wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze zredukowania ilości produkowanych gazów wydechowych. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Żarkach wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Infiniti może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Znanemu producentowi Infiniti nie byłoby możliwe zachowanie potrzebnych górnych osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów DPF. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Żarkach zlokalizować można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą FAP do aut osobowych Infiniti. Ze względu fakt, że Infiniti, podobnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Żarkach wziąć pod skrzydła filtr FAP. Odnajdź warsztat, który specjalizuje się w Infiniti w Żarkach, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Żarkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Żarkach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Żarkach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Żarkach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Żarkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Żarkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Żarkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Żarkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Żarkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Żarkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żarkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Żarkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żarki Olesiów Strażacka ZRI01N 50.623360/19.366859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer