Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zarzecze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zarzeczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, lecz komponent ten dotykają usterki, co może rozwiązać mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zarzeczem. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Zarzeczem znaleźć można zakłady, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Infiniti. Duża część samochodów w Zarzeczu to auta z silnikiem HDI posiadające FAP, który musi się oddawać do regenerowania. Filtry DPF zbudowane są z ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w Zarzeczu. Filtry DPF operują w bardzo ciężkich warunkach, a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje utrata możliwości części. Odzyskanie limitów poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra FAP. Znalezienie właściwego warsztatu mechaniki w Zarzeczu celującego w samochodach osobowych Infiniti może być niełatwe, oraz jest mozolne. Znanemu producentowi Infiniti nie udało się wyprodukowanie wymaganych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inne auta potrzebuje do poprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Zarzeczu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP. Przywrócenie efektywności części filtrów cząstek stałych w Zarzeczu dla aut Infiniti jest dostępne, gdyż nowa metoda regeneracji zawędrowała do Zarzecza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zarzeczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zarzeczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zarzeczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zarzeczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zarzeczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zarzeczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zarzeczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Zarzeczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Zarzeczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zarzeczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zarzeczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zarzeczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zarzecze Zarzecze 36 PII01A 50.467930/19.660891 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer