Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zator

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zatorze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w samochodach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może mycie filtrów DPF w warsztacie pod Zatorem. Zwykle źródłem zdławionego filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Infiniti, jest inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Dobór profesjonalnego mechanika w Zatorze specjalizującego się w samochodach osobowych Infiniti może przysporzyć problemów, a także jest mozolne. Zwykłą słabością, z jaką męczą się osobówki ze stajni Infiniti, głównie, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Auta korporacji Infiniti mogą się pochwalić nieprzeciętnymi rozwiązaniami w sprawie zredukowania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Infiniti to pojazdy, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Znanej firmie Infiniti nie udałoby się osiągnięcie niezbędnych maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Filtry FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy warsztat z Zatora. Ze względu fakt, że Infiniti, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych filtrów DPF warto wspomnieć, by w Zatorze zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator. Cennik odnawiania filtrów cząstek stałych pochodzących z Infiniti dla Zatora wstawiono poniżej, nie ma przeszkód, by wyszukać w tym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zatorze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zatorze 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zatorze 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zatorze 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zatorze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zatorze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zatorze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Zatorze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Zatorze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zatorze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zatorze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zatorze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zator Władysława Grabskiego ZAT01N 49.998009/19.419861 Wyszukaj
Zator Blich Kongresowa ZAT01MP 49.995640/19.435240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer