Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zbąszyń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zbąszyniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator SCR robi się standardem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może mycie katalizatorów w warsztacie pod Zbąszyniem. Cały szereg pojazdów w Zbąszyniu to auta z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje mycia. Ażeby uchronić się od komplikacji w użytkowaniu auta Infiniti, potrzeba od czasu do czasu przedmuchać FAP, jest to udostępnione w laboratorium pod Zbąszynia. Dobór fachowego mechanika w Zbąszyniu wyprofilowanego w autach Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest żmudne. Odzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy EURO 4, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Marce Infiniti nie byłoby możliwe wytworzenie koniecznych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Zbąszyniem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Filtry FAP utworzone są z ceramiki, a także metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zalecamy zatem warsztat w Zbąszyniu. Wybierz swój zakład mechaniki, który pomoże z Infiniti w Zbąszyniu, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Lista cen odnawiania filtrów cząstek stałych od Infiniti dla Zbąszynia można znaleźć pod zdjęciem, można przeglądnąć na tamtej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zbąszyniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zbąszyniu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zbąszyniu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zbąszyniu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zbąszyniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zbąszyniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zbąszyniu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Zbąszyniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Zbąszyniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zbąszyniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zbąszyniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zbąszyniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zbąszyń Na Kępie Na Kępie ZBO02N 52.254631/15.914970 Wyszukaj
Zbąszyń Nowe Domki Senatorska ZBO03N 52.248932/15.919140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer