Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zblewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zblewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednak element ten psuje się, czemu podołać może czyszczenie katalizatorów w laboratorium pod Zblewem. Zblewo jest jednym z ośrodków, które mają problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti mogą się poszczycić znakomitymi narzędziami w kwestii obniżenia poziomu produkcji cząstek stałych. Słynnemu producentowi Infiniti niemożliwe byłoby generowanie wymaganych do spełnienia osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Zblewem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do samochodów Infiniti. Filtry FAP funkcjonują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Ażeby uchronić się od trudności z pracą pojazdu Infiniti, przydaje się czasem przepalać filtr cząstek stałych, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Zblewa. FAP-y złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy firmę pod Zblewem. Namierz swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Zblewie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Usługi takie jak naprawa FAP oraz płukanie FAP dla aut Infiniti, odnaleźć można w panelu po prawej, oraz u mechanika w Zblewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zblewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zblewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zblewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zblewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zblewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zblewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zblewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Zblewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Zblewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zblewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zblewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zblewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zblewo Kościerska ZBL01N 53.941071/18.323050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer