Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zbrosławice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zbrosławicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż część tę dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja filtrów FAP w pracowni pod Zbrosławicami. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy usługi z Zbrosławic. Infiniti to auta, jakie są uznane na terenie całego świata, mimo to stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Diesle korporacji Infiniti cechują się wyjątkowymi możliwościami w temacie zredukowania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Filtry cząstek stałych chodzą w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów części. Zbrosławice jest jednym z miast, które mają problem powiązany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Słynnemu producentowi Infiniti niemożliwe byłoby uzyskanie koniecznych do spełnienia górnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. By uniknąć problemów z użytkowaniem auta Infiniti, należy od czasu do czasu przepłukać FAP, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Zbrosławic. Ponieważ Infiniti, równorzędnie jak inne auta wymaga do sprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy w Zbrosławicach wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Taryfikator usług naprawy filtrów DPF/FAP pochodzących z Infiniti dla Zbrosławic znajduje się niżej, można sprawdzić tam, koszt za usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zbrosławicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zbrosławicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zbrosławicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zbrosławicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zbrosławicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zbrosławicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zbrosławicach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Zbrosławicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Zbrosławicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zbrosławicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zbrosławicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zbrosławicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zbrosławice Wolności ZBD853 50.415520/18.755350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer