Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zbylitowska Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zbylitowskiej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zbylitowska Góra słynie z warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do pojazdów znanego koncernu Infiniti. Wyszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Zbylitowskiej Górze przodującego w pojazdach Infiniti może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. DPF-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy zatem firmę pod Zbylitowską Górą. Prócz niespodzianek turystycznych pod Zbylitowską Górą odnaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją DPF FAP do aut Infiniti. Zazwyczaj usterką, która dotyka auta osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti, przede wszystkim, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Pojazdy spod znaku Infiniti charakteryzują się pierwszorzędnymi narzędziami w dziedzinie obniżenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Znanej marce Infiniti nie udało się uzyskanie potrzebnych limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów DPF. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek parametrów części. Gdyż Infiniti, tak jak każda inna marka potrzebuje do poprawnej pracy niezepsutych katalizatorów zalecamy w Zbylitowskiej Górze przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów czy płukanie DPF FAP dla marki Infiniti, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, czy w pracowni w Zbylitowskiej Górze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zbylitowskiej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zbylitowskiej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zbylitowskiej Górze 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zbylitowskiej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zbylitowskiej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zbylitowskiej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zbylitowskiej Górze 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Zbylitowskiej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Zbylitowskiej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zbylitowskiej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zbylitowskiej Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zbylitowskiej Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zbylitowska Góra Zbylitowskich ZBG01A 49.988972/20.901831 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer