Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zebrzydowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zebrzydowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, lecz urządzenie to zużywa się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Zebrzydowicami. Zebrzydowice należy do ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Zebrzydowic, czemu marka Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki w Zebrzydowicach specjalizującego się w pojazdach osobowych Infiniti może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Prócz niespodzianek dla turystów pod Zebrzydowicami odszukać można zakłady, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut Infiniti. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti chlubią się wyjątkowymi metodami w kwestii obniżenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. DPF-y chodzą w bardzo trudnych warunkach pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów części. Filtry DPF zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym współpracę z Zebrzydowicami. Wiele aut w Zebrzydowicach to auta z silnikiem D-4D wyposażone w katalizator SCR, który nie może obejść się bez regeneracji. Odtworzenie efektywności składowych filtrów DPF w Zebrzydowicach dla aut producenta Infiniti jest bezproblemowe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Zebrzydowic. Dobierz swojego mechanika, który zajmuje się Infiniti w Zebrzydowicach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zebrzydowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zebrzydowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zebrzydowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zebrzydowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zebrzydowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zebrzydowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zebrzydowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Zebrzydowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Zebrzydowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zebrzydowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zebrzydowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zebrzydowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zebrzydowice Księdza Antoniego Janusza ZEY01G 49.880619/18.614080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer