Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Żelistrzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Żelistrzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żelistrzewie znajduje się szansa mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut Infiniti z przyczyny bytności laboratorium z Żelistrzewa. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Żelistrzewie wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może być nieproste, i jest długotrwałe. Bardzo często źródłem uszkodzenia katalizatora SCR, znanego koncernu Infiniti, staje się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy usługi z Żelistrzewa. Słynnej marce Infiniti niemożliwe byłoby generowanie niezbędnych górnych pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów FAP. Typową bolączką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle marki Infiniti, zazwyczaj, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych operują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Infiniti to osobówki, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ze względu fakt, że Infiniti, niczym inni producenci koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF polecamy, żeby w Żelistrzewie zwrócić uwagę na filtr DPF FAP. Odnajdź swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Żelistrzewie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Żelistrzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Żelistrzewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Żelistrzewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Żelistrzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Żelistrzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Żelistrzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Żelistrzewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Żelistrzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Żelistrzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Żelistrzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żelistrzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Żelistrzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelistrzewo Polna ZLI01F 54.675442/18.411381 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer