Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Żyraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Żyrakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Żyraków słynie z warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów do aut spod skrzydeł Infiniti. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Żyrakowem zlokalizować można zakłady, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Infiniti. Dobranie kompetentnego zakładu w Żyrakowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, i jest długotrwałe. Uzyskanie maksymalnych wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, poprawnych według normy EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego FAP-a. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i wymagają czyszczenia, zalecamy pracownię w Żyrakowie. Żyraków jest jednym z ośrodków, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Infiniti cechują się wzorcowymi możliwościami w zakresie ograniczania ilości emitowanych zanieczyszczeń. By uniknąć problemów przy prowadzeniu auta Infiniti, potrzeba co jakiś czas przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Żyrakowa. Lista cennika odnawiania katalizatorów samochodowych wymontowanych z Infiniti dla Żyrakowa widnieje poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by zweryfikować w tym cenniku, ceny za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Dlatego że Infiniti, tak jak inne maszyny domaga się do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Żyrakowie zadbać o DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Żyrakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Żyrakowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Żyrakowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Żyrakowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Żyrakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Żyrakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Żyrakowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Żyrakowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Żyrakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Żyrakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żyrakowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Żyrakowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żyraków Żyraków 147A ZRK281 50.084770/21.392611 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer