Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Bielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Bielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bielsk chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się odnawianiem elementów filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Isuzu. Nierzadko źródłem zapchanego katalizatora SCR, z symbolem Isuzu, bywa inne uszkodzenie, np. Nieszczelny układ wtryskowy. Bielsk jest jednym z centrów, jakie biją na alarm powiązany, z ilością tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu firma Isuzu usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów FAP. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na całym świecie, lecz walczą z bolączkami z katalizatorami. Katalizatory samochodowe stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, przez co DPF-y zapychają się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem współpracę z Bielskiem. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Isuzu charakteryzują się bezkonkurencyjnymi sposobami w temacie zmniejszania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, czyli w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie następuje spadek wyników części. Cały szereg pojazdów osobowych w Bielsku to auta z silnikiem i-CTDi mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który dopomina się odnawiania. Cennik odnawiania elementów filtrów DPF dla Isuzu dla Bielskowi widnieje niżej, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie czyszczenia FAP. Dlatego że Isuzu, tak jak inne samochody koniecznie wymaga do właściwego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP warto wspomnieć, by w Bielsku zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Bielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Bielsku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Bielsku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Bielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Bielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Bielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Bielsku 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Bielsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Bielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Bielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Bielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bielsk Płocka BSK01N 52.760509/23.179729 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer