Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Błażowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Błażowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w autach Isuzu z silnikiem diesla, lecz moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Błażową. Błażowa należy do miast, które mają problem związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Błażowej, czemu znana marka Isuzu próbuje, zapobiegać, z pomocą filtrów DPF. Mnóstwo pojazdów w Błażowej to pojazdy użytkowe mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje regenerowania. Główną wadą, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe marki Isuzu, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator SCR. By zabezpieczyć się od utrudnień z eksploatacją pojazdu Isuzu, wypada okazjonalnie przeczyścić filtr i katalizator, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Błażowej. FAP-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, przez co DPF-y zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy zatem warsztat w Błażowej. Zazwyczaj powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod znaku Isuzu, zdarza się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Filtry FAP pracują w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje spadek wyników urządzenia. Tabela z cennikiem odnawiania katalizatorów od Isuzu dla Błażowej zamieściliśmy pod zdjęciem, trzeba sprawdzić na tamtej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów. Odnajdź swój zakład, który specjalizuje się w Isuzu w Błażowej, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Błażowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Błażowej 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Błażowej 320
Mycie katalizatora Isuzu w Błażowej 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Błażowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Błażowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Błażowej 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Błażowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Błażowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Błażowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer