Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Boguchwała

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Boguchwale

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w autach Isuzu z silnikiem na olej napędowy, pomimo że komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Boguchwałą. Boguchwała jest jednym z centrów, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Boguchwały, czemu słynny producent Isuzu stara się, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Osiągnięcie maksymalnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego filtra DPF. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Boguchwale specjalizującego się w samochodach Isuzu może być nieproste, jak również jest pracochłonne. Główną bolączką, która dotyka auta z logo Isuzu, w większości wypadków, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony FAP. Isuzu to diesle, jakie są słynne w całym kraju, ale stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Niemało samochodów osobowych w Boguchwale to auta z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr FAP, który wymaga płukania. By zabezpieczyć się od utrudnień w eksploatacji samochodu Isuzu, trzeba czasami przedmuchać filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Boguchwały. Znajdź swojego mechanika, który naprawia samochody marki Isuzu w Boguchwale, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Poprawienie możliwości części filtrów cząstek stałych FAP w Boguchwale dla marki Isuzu jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Boguchwały.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Boguchwale

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Boguchwale 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Boguchwale 320
Mycie katalizatora Isuzu w Boguchwale 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Boguchwale 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Boguchwale 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Boguchwale 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Boguchwale 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Boguchwale 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Boguchwale

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Boguchwale z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Boguchwale wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Boguchwała Koło Gościńca Suszyckich BOH01A 49.982128/21.938869 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer