Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Bojanowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Bojanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bojanowo cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów DPF do samochodów osobowych znanego koncernu Isuzu. Częstą bolączką, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Isuzu, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator. Często podłożem zdławionego katalizatora SCR, korporacji Isuzu, trafia się inny mankament, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ doładowania. Filtry DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat w Bojanowie. DPF-y pracują w niezwykle trudnym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Odnalezienie profesjonalnego mechanika w Bojanowie specjalizującego się w autach osobowych Isuzu może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Isuzu znamionują się bardzo dobrymi sposobami w temacie ograniczania poziomu produkcji gazów spalinowych. Osiągnięcie górnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Ponieważ Isuzu, zupełnie jak każda inna marka wymaga do właściwego działania kompletnych katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Bojanowie zwrócić uwagę na filtr DPF. Zregenerowanie niezawodności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Bojanowie dla samochodów Isuzu jest możliwe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Bojanowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Bojanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Bojanowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Bojanowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Bojanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Bojanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Bojanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Bojanowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Bojanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Bojanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Bojanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bojanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Bojanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bojanowo Osada Pierwsza Henryka Dąbrowskiego BOJ02N 51.704552/16.746700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer