Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Bolechówko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Bolechówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek komponent ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie czyszczenie DPF w warsztacie samochodowym pod Bolechówkiem. Bolechówko należy do centrów, które napotykają kłopot mający związek, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Bolechówka, czemu koncern Isuzu stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Bolechówku odnaleźć można laboratoria, zajmujące się naprawą FAP do aut Isuzu. Słynnej marce Isuzu nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych do zrealizowania limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Odnalezienie właściwego warsztatu samochodowego w Bolechówku specjalizującego się w autach Isuzu może być skomplikowane, i jest długotrwałe. Aby unikać utrudnień podczas prowadzenia auta Isuzu, potrzeba co pewien czas czyścić katalizator, jest to udostępnione w laboratorium pod Bolechówka. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy warsztat z Bolechówka. Standardowo przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod skrzydeł Isuzu, bywa inne uszkodzenie, jeden z nich to: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Dlatego że Isuzu, zupełnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy, żeby w Bolechówku przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Cennik usług oczyszczania filtrów DPF/FAP dedykowanych do Isuzu dla Bolechówka umieszczono pod zdjęciem, można przeglądnąć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Bolechówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Bolechówku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Bolechówku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Bolechówku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Bolechówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Bolechówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Bolechówku 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Bolechówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Bolechówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Bolechówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolechówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Bolechówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolechówko Lipowa POP-BWK1 52.519440/16.997190 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer