Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Borne Sulinowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Bornym Sulinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Borne Sulinowo cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem katalizatorów do aut osobowych znanej firmy Isuzu. Bardzo często źródłem zatkanego filtra cząstek stałych, z symbolem Isuzu, trafia się inny defekt, np. Nieszczelny układ wtryskowy. Ażeby ustrzec się od problemów z użytkowaniem samochodu Isuzu, potrzeba okresowo wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Bornego Sulinowa. Pojazdy znanej firmy Isuzu charakteryzują się doskonałymi układami w zakresie redukcji produkcji zanieczyszczonych spalin. Znanej firmie Isuzu nie udałoby się uzyskanie koniecznych wartości produkcji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. DPF-y trudnią się pracą w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, czyli w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata parametrów urządzenia. Odnalezienie adekwatnego zakładu mechaniki w Bornym Sulinowie wyspecjalizowanego w autach Isuzu może przysporzyć trudności, oraz jest długotrwałe. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy współpracę z Bornym Sulinowem. Dlatego że Isuzu, równorzędnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Bornym Sulinowie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP. Odnowienie wydolności części katalizatorów w Bornym Sulinowie dla marki Isuzu jest możliwe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Bornego Sulinowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Bornym Sulinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Bornym Sulinowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Bornym Sulinowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Bornym Sulinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Bornym Sulinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Bornym Sulinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Bornym Sulinowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Bornym Sulinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Bornym Sulinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Bornym Sulinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bornym Sulinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Bornym Sulinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borne Sulinowo Niepodległości BOS01A 53.583912/16.541321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer