Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Brwinów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Brwinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Brwinowie pojawiła się szansa płukania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów Isuzu z powodu obecności laboratorium warsztatu z Brwinowa. Słynnej firmie Isuzu niemożliwe byłoby uzyskanie potrzebnych osiągów poziomu produkcji gazów wydechowych, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory samochodowe działają w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Brwinów należy do miast, jakie napotykają problem powiązany, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Brwinowa, czemu słynny producent Isuzu stara się, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Sporo samochodów osobowych w Brwinowie to auta z silnikiem D-4D posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który wymaga czyszczenia. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Brwinowie wyprofilowanego w autach Isuzu może dostarczyć kłopotów, i jest mozolne. Nieraz źródłem uszkodzenia filtra FAP, korporacji Isuzu, staje się inne niedociągnięcie, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Odzyskanie górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, wymaga przygotowanego FAP-a. Z racji tego, że Isuzu, podobnie jak inne pojazdy domaga się do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF warto nadmienić, by w Brwinowie wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy. Wykaz cen odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami od Isuzu dla Brwinowa zamieściliśmy pod zdjęciem, trzeba odszukać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Brwinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Brwinowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Brwinowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Brwinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Brwinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Brwinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Brwinowie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Brwinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Brwinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Brwinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brwinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Brwinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brwinów Grodziska BRW01N 52.134682/20.706160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer