Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Brzozówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Brzozówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brzozówka cieszy się sławą z powodu warsztatu zajmującego się płukaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych znanej marki Isuzu. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Isuzu charakteryzują się świetnymi technologiami w sprawie obniżania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Wiele aut w Brzozówce to samochody z silnikiem TDCI posiadające filtr i katalizator, który musi się oddawać do odnawiania. Generowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 6, potrzebuje przygotowanego FAP-a. Katalizatory SCR pracują w bardzo ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje spadek właściwości podzespołu. Zwykle źródłem przytkanego filtra cząstek stałych, wytwórcy Isuzu, bywa inny mankament, czego dobrym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Filtry DPF składają się z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy usługi z Brzozówki. Brzozówka jest jednym z ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu producent Isuzu dąży aby, zapobiegać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Cennik odnawiania elementów katalizatorów dla Isuzu dla Brzozówki ulokowano pod zdjęciem, można znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów. Zlokalizuj swój warsztat, który pomoże z Isuzu w Brzozówce, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Brzozówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Brzozówce 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Brzozówce 320
Mycie katalizatora Isuzu w Brzozówce 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Brzozówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Brzozówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Brzozówce 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Brzozówce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Brzozówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Brzozówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brzozówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Brzozówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzozówka Owocowa BRO01N 53.024078/18.807840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer