Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Celestynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Celestynowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Celestynowie jest szansa regeneracji filtrów FAP do aut Isuzu z powodu działalności laboratorium z Celestynowa. Standardową usterką, z którą zmagają się auta z logo Isuzu, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą FAP. Isuzu to auta, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, lecz borykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Żeby unikać problemów podczas prowadzenia auta Isuzu, potrzeba niekiedy przepalać filtr DPF FAP, jest to możliwe u mechanika pod Celestynowa. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Isuzu odznaczają się znakomitymi aparaturami w zagadnieniu obniżenia ilości produkowanych zanieczyszczeń. Filtry cząstek stałych działają w bardzo brudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku właściwości części. Znanej marce Isuzu mogłoby nie powieść się uzyskanie żądanych przez normy osiągów produkcji zanieczyszczeń, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Celestynów jest jednym z miast, które dotyka problem powiązany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Celestynowa, czemu słynny producent Isuzu usiłuje, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Dobierz swój warsztat, który pomoże z Isuzu w Celestynowie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Usługi takie jak czyszczenie FAP oraz regeneracja FAP dla aut Isuzu, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w pracowni w Celestynowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Celestynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Celestynowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Celestynowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Celestynowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Celestynowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Celestynowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Celestynowie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Celestynowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Celestynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Celestynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Celestynowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Celestynowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Celestynów Obrońców Pokoju CET01N 52.058922/21.392960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer