Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Chocianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Chocianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

FAP robi się standardem w autach Isuzu z silnikiem diesla, jednak część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie czyszczenie FAP w laboratorium pod Chocianowem. Aby uniknąć komplikacji w pracy auta Isuzu, przydaje się okresowo czyścić filtr DPF, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Chocianowa. Bardzo często sprawcą usterki filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Isuzu, staje się inna usterka, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Chocianowem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Isuzu to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całej Polski, lecz borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osobówki spod skrzydeł Isuzu cieszą się pierwszorzędnymi sposobami w sprawie zredukowania ilości emitowanych gazów wydechowych. Typową bolączką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu, szczególnie, posiadające silnik samozapłonowy, jest brudny filtr FAP. Chocianów jest jednym z centrów, które spotyka problem mający związek, z zawartością cząstek stałych w atmosferze, czemu producent Isuzu dąży aby, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów. Cennik usług regeneracji filtrów DPF/FAP dla Isuzu dla Chocianowa można znaleźć w części strony poniżej, należy sprawdzić w tym cenniku, koszt za świadczone usługi płukania FAP. Ponieważ Isuzu, tak jak inne maszyny wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych polecamy w Chocianowie zwrócić uwagę na filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Chocianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Chocianowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Chocianowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Chocianowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Chocianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Chocianowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Chocianowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Chocianowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Chocianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Chocianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chocianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Chocianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chocianów Podlesie Wesoła CCW01A 51.413139/15.910280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer