Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Chocz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Choczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chocz znane jest z mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów wytwórcy Isuzu. Chocz jest jednym z miast, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu firma Isuzu stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Choczu zlokalizować można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Isuzu. Dobranie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Choczu celującego w pojazdach Isuzu może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. Osiągnięcie pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO 4, wymaga sprawnego filtra cząstek stałych. Mnóstwo samochodów osobowych w Choczu to auta z silnikiem CDI posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który dopomina się regenerowania. Filtry FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem usługi z Chocza. Filtry DPF operują w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Przywrócenie skuteczności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Choczu dla pojazdów marki Isuzu jest możliwe, bowiem nowa technologia regeneracji zawędrowała do Chocza. Cennik usług odnawiania elementów katalizatorów marki Isuzu dla Chocza można znaleźć pod zdjęciem, można zweryfikować na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Choczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Choczu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Choczu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Choczu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Choczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Choczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Choczu 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Choczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Choczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Choczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer